Sprawmy wspólnie radość naszym najmłodszym!

Francuski poeta, Jean Cocteau, powiedział kiedyś: dzieci mają wręcz cudowną moc, aby zmieniać się we wszystko, w co tylko zapragną. W wypożyczalni strojów „Wesołe dzieciaki” staramy się im w tym pomóc, zapewniając dostęp do ponad 400 kolorowych strojów.

Skąd pomysł na taką działalność? Od ponad 10 lat prowadzimy Figlo-Park – największą całoroczną sale zabaw w Bielsku-Białej. Szybko zauważyliśmy, że dzieci bardzo lubią przebierać się w przeróżne stroje i tym samym przeistaczać się w ulubione postaci z baśni, książek, bajek czy filmów. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom najmłodszych.

Dopasowujemy się do gust najmłodszych

Świat nie stoi w miejscu. Tak samo upodobania dzieci. Dlatego oprócz klasycznych przebrań (rycerzy, piratów czy księżniczek), w swoim zbiorze mamy szeroki wachlarz strojów bohaterów współczesnych bajek i komiksów. Posiadamy wiele przebrań wyprodukowanych przez firmę Disney. Dzięki temu każda dziewczynka może przeistoczyć się w Barbie, a chłopiec w Batmana czy Iron Mana. Szeroki wybór to gwarancja tego, że maluch nie przyjdzie na przedstawienie szkolne czy na zabawę karnawałową przebrany tak samo jak inni.

Dlaczego rodzice nam ufają?

Radość dzieci jest nas najważniejsza, ale pamiętamy o tym, że to rodzice są naszymi klientami. Dlatego robimy wszystko, by byli zadowoleni ze współpracy z wypożyczalnią „Wesołe dzieciaki”.

Wszystkie przebrania są kompletne, czyste i pozbawione jakichkolwiek wad. Przechowujemy je w odpowiednich warunkach w celu zabezpieczenia przed zniszczeniem czy zabrudzeniem. Zapewniamy również bardzo atrakcyjne ceny, które wahają się od 22 do 35 zł za wypożyczenie stroju na dobę.

Dodatkowo, dla wygody naszych klientów, sobota i niedziela liczone są jako 1 doba. Co więcej, za wszelkie dodatki do stroju, takie jak pistolety czy korony nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty.

Wypożyczalnia przebrań „Wesołe dzieciaki” czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach pracy sali zabaw, tj. od 15:00 do 19:00, a w soboty, niedziele i święta od 9:00 do 19:00.

Prosimy rodziców, opiekunów wypożyczających strój, żeby przychodzili na wybranie stroju najpóźniej do godziny 19:00. Wynika to z tego, że dzieci chcą przymierzyć kilka strojów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do wypożyczania strojów!

 

Kategorie

Znajdź strój

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com